fbpx

Aanstaande zaterdag 14 januari en zondag 15 januari organiseert PEC Zwolle in samenwerking met Landstede en Sportcampus de Pelikaan een BVO-toernooi in de Indoor Soccer Hal. Zo komen op zaterdag de jeugd onder 10 van Vitesse, FC Utrecht, Fortuna Sittard en PEC Zwolle. Op de zondag zijn Excelsior, FC Groningen, Cambuur Leeuwarden en PEC Zwolle aanwezig met hun onder 11 selectie teams.

 

Ook benieuwd naar de kunsten van deze jeugdige talentvolle voetballers? Kom dan langs op de Sportcampus de Pelikaan te Zwolle!

 

haersterveerweg 2, zwolle 

Entree is gratis!

 

 

PROGRAMMA ZATERDAG

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
1 10:00-10:10 1 Vitesse B PEC Zwolle A
2 10:00-10:10 2 Vitesse A PEC Zwolle B
3 10:11-10:21 1 FC Utrecht B FC Utrecht A
4 10:11-10:21 2 Fortuna Sittard B Fortuna Sittard A
5 10:22-10:32 1 PEC Zwolle A Vitesse A
6 10:22-10:32 2 FC Utrecht B Vitesse B
7 10:33-10:43 1 FC Utrecht A PEC Zwolle B
8 10:33-10:43 2 Fortuna Sittard B Vitesse B
9 10:44-10:54 1 Fortuna Sittard A Vitesse A
10 10:44-10:54 2 FC Utrecht B PEC Zwolle A
11 10:55-11:05 1 FC Utrecht A Fortuna Sittard B
12 10:55-11:05 2 Fortuna Sittard A PEC Zwolle B
13 11:06-11:16 1 Vitesse B Vitesse A
14 11:06-11:16 2 PEC Zwolle A FC Utrecht A
15 11:17-11:27 1 Fortuna Sittard B FC Utrecht B
16 11:17-11:27 2 Vitesse B Fortuna Sittard A
17 11:28-11:38 1 PEC Zwolle B FC Utrecht B
18 11:28-11:38 2 FC Utrecht A Vitesse A
19 11:39-11:49 1 Fortuna Sittard B PEC Zwolle A
20 11:39-11:49 2 PEC Zwolle B Vitesse B
21 11:50-12:00 1 FC Utrecht B Fortuna Sittard A
22 12:01-12:11 1 Vitesse A Fortuna Sittard B
23 12:01-12:11 2 PEC Zwolle B PEC Zwolle A
24 12:12-12:22 1 Vitesse B FC Utrecht A
25 12:12-12:22 2 Vitesse A FC Utrecht B
26 12:23-12:33 1 PEC Zwolle A Fortuna Sittard A
27 12:23-12:33 2 PEC Zwolle B Fortuna Sittard B
28 12:34-12:44 2 Fortuna Sittard A FC Utrecht A

 

 

PROGRAMMA ZONDAG

Nr Tijd Veld Thuis Gasten
1 10:00-10:10 1 Excelsior A PEC Zwolle B
2 10:00-10:10 2 Excelsior B PEC Zwolle A
3 10:11-10:21 1 FC Groningen A FC Groningen B
4 10:11-10:21 2 Cambuur Leeuwarden A Cambuur Leeuwarden B
5 10:22-10:32 1 PEC Zwolle B Excelsior B
6 10:22-10:32 2 FC Groningen A Excelsior A
7 10:33-10:43 1 FC Groningen B PEC Zwolle A
8 10:33-10:43 2 Cambuur Leeuwarden A Excelsior A
9 10:44-10:54 1 Cambuur Leeuwarden B Excelsior B
10 10:44-10:54 2 FC Groningen A PEC Zwolle B
11 10:55-11:05 1 FC Groningen B Cambuur Leeuwarden A
12 10:55-11:05 2 Cambuur Leeuwarden B PEC Zwolle A
13 11:06-11:16 1 Excelsior A Excelsior B
14 11:06-11:16 2 PEC Zwolle B FC Groningen B
15 11:17-11:27 1 Cambuur Leeuwarden A FC Groningen A
16 11:17-11:27 2 Excelsior A Cambuur Leeuwarden B
17 11:28-11:38 1 PEC Zwolle A FC Groningen A
18 11:28-11:38 2 FC Groningen B Excelsior B
19 11:39-11:49 1 Cambuur Leeuwarden A PEC Zwolle B
20 11:39-11:49 2 PEC Zwolle A Excelsior A
21 11:50-12:00 1 FC Groningen A Cambuur Leeuwarden B
22 12:01-12:11 1 Excelsior B Cambuur Leeuwarden A
23 12:01-12:11 2 PEC Zwolle A PEC Zwolle B
24 12:12-12:22 1 Excelsior A FC Groningen B
25 12:12-12:22 2 Excelsior B FC Groningen A
26 12:23-12:33 1 PEC Zwolle B Cambuur Leeuwarden B
27 12:23-12:33 2 PEC Zwolle A Cambuur Leeuwarden A
28 12:34-12:44 2 Cambuur Leeuwarden B FC Groningen B